Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2020, 20:21   #1
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
[Neuroshima] - Zaginione Miasto - rekrutacja dodatkowa

Siemka

- Z powodów i przyczyn różnych (real) w naszej sesji Neuroshimy ekipa się mocno wykruszyła prawie za jednym zamachem. W efekcie zostało nas niewielu na planszy. Właściwie ostatnio to solówka się zrobiła. Dlatego postanowiłem ogłosić rekrutację dodatkową.

- Co do zasad rekruty i tworzenia postaci właściwie te same co w oryginalen rekrucie. Dlatego przekleję link do poprzedniej: http://lastinn.info/archiwum-rekruta...ne-miasto.html ([Neuroshima] - Zaginione Miasto)

- Sama sesja jest tutaj: http://lastinn.info/sesje-rpg-postap...ne-miasto.html


Aktywni Gracze:

Asmodian - jako James "Dziki" West, kierowca i twardziel z Detroit


Fabuła

Pierwotnie BG mieli dostarczyć przez Florydę paczkę dla senior Cantano - jednego z ważniaków i VIP-ów w mieście. Sesja zaczynała się tuż przed ostatnim noclegiem przed miastem. Do tej pory Drużynie udało się dotrzeć do miasta, spotkać z panem Cantano i dostarczyć mu paczkę. A nawet wziąć questa na ciąg dalszy zlecenia. Obecnie muszą zinfiltrować obóz sekciarzy w poszukiwaniu pewnej bardzo ważnej mapy. I w największym skrocie to tyle


Nowi BG

Na razie jest dość wczesny etap przygody więc myślę, że nowych BG powinno dać się wgrać w planszę. Ot, najlepiej by byli już w mieście (Miami) i też wzięli tego questa na mapę i sekciarzy od senior Cantano. Wtedy jak sądze powinno dać się zrobić roszadę i wymienić ex BG na nowych BG.


Rytm sesji

Zazwyczaj udaje się zrobić turę Graczy i MG w tygodniowym rytmie. Ja odpisuję zwykle w weekendy a Gracze mają na swoje odpisy resztę tygodnia. I taki jest docelowy rytm tej sesji.


Inne

Wszelkie technikalia co do tworzenia postaci są takie same jak poprzednio więc są w tym linku do poprzedniej rekruty. Nie chciałbym pisać czy przeklejać jeszcze raz tego samego. Jak są jakieś pytania czy wątpliwości to piszcie śmiało


Termin rekruty

Zwykle daję ok 2 tyg na termin. No ale jest połowa grudnia i okres świąteczny się zbliża wielkimi krokami. Roboczo więc dam termin do końca roku (12.31). Rozumiem,że w tym okresie może być ciężko znaleźć czas i chęci na forumowe sprawy no ale dobrze by jak ktoś by chciał dołączyć to jakoś dał znać. Tak bym chociaż widział, że jest jakieś zainteresowanie.

- I na razie tyle z mojej strony Jak są jakieś pytania czy deklarki to piszcie śmiało, postaram się odpowiedzieć. A póki co udanych świąt!
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 17-12-2020 o 20:47.
Pipboy79 jest offline