Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2005, 01:46   #42
Elvin
 
Reputacja: 1 Elvin ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Sayane
a co do ninja jako mistycznego zabojcy - a nie lepiej po postu prestizowke wziąść na nizszym poziomie niz zasady przewiduja (nie ok 15stego tylko np na 10) i po sprawie? Np taki 'tancerz cieni' Very Happy
Cóż, pomysł może i dobry, ale... nie każdy gra na takich poziomach. Czasem są kampanie na poziomy 1-4 i gracz chciałby zagrać takim łotrzykiem, tylko z mała ilością zdolności mistycznych. Więc weźmie sobie klase ninja, bo na Prc nie ma co czekać
A ninja ogólnie jako klasa jest bardzo przyjemny. Może lekko przepakowany (niestety juz widzialem jak w 3 poziomy zadać z samego ukradkowego 3d6, a w 4 poziomy jeśli przejść kawałek przed atakiem to mamy 4d6... jak dodamy siłę, obrażenia z broni.. itp :/ munczkinizm [ pierwszy przypadek to łotr 1/ spellthief 1/ ninja 1, a drugi łotr1/ninja1/spellthief1/scout1. A no i zapomniałbym o wspaniałej kombinacji ninja3/łotr1/spellthief1/inisibleblade1 - masakryczne +5d6 z ukradkowego na 6 poziomie <normalny łotr ma to na 10 >]. Poza tym dzięki ghost steep (2lv) ta klasa staje sie jak wojownik, opłacalna tylko do pewnego momentu. A szkoda, bo klasa jest naprawde fajna i ma duży potencjał (na całe szczęście rozsądny MG nie dopuści takich kombinacji jak pisałem wyżej]


Cytat:
Napisał Hood
I to jest przegięcie, bo gdy drużyna traci przedmioty, mnich nie traci nic...
Pozornie. Mnich też musi jeść, pić, oddychać itp. Tylko tyle że nie musi mieć broni (no i zbroi, ale po kiego mnichowi zbroja ?). Ale wszystko ma wady. Mnich nie przebije swoją bronią każdego DR. więc teoretycznie też nie jest skuteczny

Cytat:
Napisał Hood
Z drugiej strony to przecież frajda nosić ze sobą mały składzik jakiegoś paścielnego sprzętu i tego używać...
:P Zgadzam się. Ja sam uwielbiam, gdy moja postać posiada tony klamotów [wszelakich, nie muszą być jakieś mocne, nawet magiczne nie muszą być] I prawie z każdego miejsca ktore odwiedza wynosi troszkę sprzętu... niestety zawsze w którmś momencie MG musi sobie przypomnieć że to niziołek i zaczyna sie przesłuchanie (pytanie pierwsze: gdzie ty to wszystko nosisz )
Pozdrawiam. :P
 
Elvin jest offline