Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2020, 20:08   #191
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wydaje mi się, że Abiemu najbardziej zależało na doczepieniu się w necie, żeby obserwować akcje, ale tak jak było wcześniej napisane w sesji Overdrive i Arthur są w otwartym związku i Koreańczyk nie ma nic przeciwko, żeby spała z kim chce jeżeli ma na to ochotę a Abraham jej przynajmniej niczym nie zarazi:P możemy nawet powiedzieć, że ten tekst z wycięciem jajników to było kłamstwo, którym odstrasza namolnych religijnych :P

Mi się najbardziej podoba pomysł, żeby nam dorzucili to podmienienie Kevina na Rogera w bazie Providentu i może niech Pływak weźmie połówkę stawki a Fatherboard zrezygnuje z kopiowania danych i dokładania się do interesu ?

Ale to nie moja 10 niech Nanatar się wypowie na temat tego Abi co chciał osiągnąć .

Ja mogę odpisywać bez problemu będę siedział w domu sam aktywności świątecznych nie planuje może dam jeszcze krótkiego posta o tym jak Arthur jest pod wrażeniem charyzmy Doktorka i chce zrywać podłogę albo sklecić parowy odkażacz materaców ?:P

EDIT Pisałem komentarz zanim przeczytałem twój cudowny wpis miodzio
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-12-2020 o 20:11.
Brilchan jest offline