Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2020, 09:40   #10
Lexa
 
Lexa's Avatar
 
Reputacja: 1 Lexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumny
Lexa również wysłuchała wszystkiego uważnie i podziękowała, po czym pożegnała się i zrobiła to wszystko co opisałam w poprzednim poście, czyli poszłam do łaźni, do Bułeczki itd. Bułeczka zaoferowała, że znajdzie na Jarmarku to co jest mi potrzebne, więc proszę, żeby znalazła dla mnie ubranie, w którym będę mogła podróżować i które będzie też odzwierciedlać mój status - nie chcę czegoś mocno wymyślnego, ale zależy mi na czymś co nie będzie za bardzo krępować moich ruchów i prezentować się odpowiednio. Jeśli da radę żeby suknia była granatowa - będzie cudownie. Kiedy Lexa poczuła się znowu jak ja, nie jak ktoś mieszkający w dziczy (czyli po kąpieli i w czystym ubraniu) rzeczywiście jeszcze sama udała się na jarmark i ogólnie "zwiedzić" obóz - idzie na mszę, rozmawia z kapłanem (jeśli jest szansa) i z oficerami jeśli któryś ją zaczepi (zawsze ma przy sobie swój rapier). Na kolację, na którą ją zaproszono też się udaje. Jest miła ale w żadnym momencie nie próbuje z siebie robić głupiutkiej szlachcianki, której tylko suknie w głowie i stara się wyciągnąć od nich dodatkowe informacji, których ewidentnie nie udało jej się wyciągnąć od Bułeczki. Po wszystkim, przed pójściem spać robi choć drobny trening - dawno nie ćwiczyła z rapierem z oczywistych względów, a codzienne ćwiczenia to podstawa (tak mawiał jej nauczyciel). Poza tym źle się czuje bez tego stałego elementu w swoim życiu, więc sam proces ćwiczeń ma też pomóc jej uspokoić się i poukładać myśli. Stara się znaleźć jakieś ustronne miejsce na ćwiczenia, żeby nie rzucać się nikomu w oczy.
Jeśli faktycznie trafia na Ralfa, który proponuje im spanie razem niechętnie się zgadza, ale ostrzegam go, że zabije go we śnie jeśli usłyszy z ich strony jakiś niestosowny komentarz lub żarty z niej. Jeśli jest na to szansa Lexa prosi Bułeczkę o pomoc w zaaranżowaniu jakiejś prowizorycznej płachty, która oddzieliłaby ją od jej kompanów - w końcu nie będę się przy nich rozbierać!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
jak poprzednio: mam wykupioną Spostrzegawczość + bystry wzrok (używam kiedy obserwuję otoczenie i ludzi)gadanina na +10 zaletę Charyzmatyczny, która daje mi +5 do Ogd - używam przy zbieraniu informacji; mam też wykupione Plotkowanie.
 

Ostatnio edytowane przez Lexa : 19-12-2020 o 09:44.
Lexa jest offline