Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2020, 21:04   #27
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Avitto Zobacz post
Czy tylko ja czuję ten fetor? Zupełnie, jakby zdechła jakaś gruba rekrutacja.
Nie zdechła tylko zapomniałem podać wam terminy. I tak nie miałem możliwości wcześniej poprowadzić tej sesji. Podobnie jak zapomniałem zapłacić za ważne zamówienie i mój towar jest na serwerze. Ale, ale. Zapłacę jutro, a terminy podam dziś.

Z tego co pamiętam powinny zbytnio nie kolidować następujące terminy, ale jutro rano wyślę do was wszystkich jeszcze PW:
  1. Poniedziałek 21 grudnia, między 15:00, a 20:00
  2. Wtorek 22 grudnia, między 14:00, a 20:00
  3. Wtorek 29 grudnia, między 10:00, a 20:00
  4. Środa 30 grudnia, między 10:00, a 20:00
  5. Niedziela 20 grudnia, między 17:00, a 20:00
  6. Niedziela 27 grudnia, między 17:00, a 20:00
  7. Piątek 1 stycznia, między 10:00, a 20:00

W tej kolejności od co mi najbardziej pasuje, a co najmniej. Godziny szerokie, bo to godziny mojej dostępności na takie gry i zabawy. Plus uwzględniłem większość tego co mi przysłaliście. Minus weekendy, bo u mnie z tym ciężko i dlatego tak daleko występują, no ale są możliwe.

Jak już pisałem wcześniej gra zajmie około 2h, ale do zarezerwowania przydałoby się 3h - jakbyśmy się rozbrykali. Możliwe, że to będzie tylko półtorej godziny. Poza tym ktoś w trakcie może napisać mi PW "OK, odpadam, bo muszę psa wyprowadzić." i jego postaci wybucha głowa czy coś.

Jeżeli pasuje wam najbliższy poniedziałek
i po prostu chcecie, żebym to ja określił się to:

21-12-2020
17:00-20:00

jeśli pasuje wam to wpiszcie w tym temacie TAK
(i podajcie inne terminy z tych tutaj ustanowionych, gdyby się okazało, że tylko jedna osoba napisze TAK)

Cytat:
Napisał Rozyczka Zobacz post
Efekt zbytniego okrojenia sesji. Jest minimum pewne mimowszystko. [Wcale a wcale nie miałam niedawno wybuchu o zbyt rozbudowaną sesję]
Co? Minimum czego i kogo? Zapraszam do zgłaszania się tutaj na dłuższą (a może nie) grę.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 19-12-2020 o 21:07.
Anonim jest offline