Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2020, 22:16   #2463
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Hmmm. Teraz trochę mnie rozjaśniło.
Teraz wiem, że Brokowi udało się załatwić co chciał i umowa z nim zakończona jak go zwolnię z obrony. Myślałem, że coś więcej obiecał Gucio.
Tylko tyle Gucio obiecał. Ale na razie nie dotrzymał.


Cytat:
Ile jest ludzi Brocka? Czy podział taki, że Brock z Wernyckim (Wernik ma mniej ludzi rusza w drogę jak Brock chce (by nie było głosowania) a reszta ludzi Wernyckiego zostaje z Gustawem do zabezpieczenia wozów i przełęczy???
Łącznie niecała setka (wliczając w to kilkunastoosobową obsadę obozu po drugiej stronie przełęczy*), z czego może połowa zdolna do walki.

Co do podziału - czyli proponujesz Brockowi, żeby ruszył w ślad za granicznymi, z którymi ma na pieńku, a za nim z kolei będzie Wernicky? Zwłaszcza kiedy ma przez Gustawa obiecane, że Imperium mu nic nie zrobi?
I czemu miałoby to skasować głosowanie? Co najwyżej trochę opóźnić.


* o ile nie zostali wybici przez granicznych. Nikt nie powiadomił granicznych o tym, że ich obóz nie jest już ich, ani nikt nie zawiadomił obsady tamtego obozu, że jacyś graniczni przyjdą.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline