Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2020, 23:18   #193
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Poszedł mój post spróbowałem dać nieco seplenienia Arturowego jakby coś było ciężko zrozumieć mogę dodać tłumaczenie, ale zdawało mi się, że wszystko jest raczej jasne ?

Love festu wokół Abrahama ciąg dalszy Świetnie się bawiłem pisząc tego posta

Co właściwie Gearhead ma zrobić z Simbą ? Ostrzegam, że Lee ma Cybertechnika 5, Elektronika 5, a zabezpieczenia elektroniczne na 4 więc raczej początkujący, o czym Doktor raczej by wiedział, więc jest szansa, że rozwali komórkę przy kiepskim rzucie :P

EDIT Do edytowałem akapit o bracie Arthura i reakcji na to co Abraham w tej sprawie powiedział.

EDIT 2 Zerknąłem trochę na matmę z pomocą wujka Googla i ciocia kalkulatorki i wychodzi na to, że "legitnie" należy nam się 1365 €$ więc trzeba by było buchnąć 3. 185 Kenowi co nas spali na ulicy tz. nikt nie będzie chciał z nami robić interesów, możemy albo wysłać Kenowi 550 €$, żeby wynajął sobie na jeden dzień kryjówkę Fogarty Safe Houses HOUSING w Strefie walki albo spróbować zapłacić dwóm sieciarzom 550 euro baksów za tą podmianę danych w bazie Providentu co powinno kupić nam trochę czasu i Kevin nie będzie mógł nam całkiem zszargać opinii. Zakładając, że sieciarze będą chcieli zrobić kolejną robotę, bo chyba wciąż jesteśmy winni Overdrive za te boty i reklamy promujące kefir czy też to już zapłaciliśmy, a mi się coś pomyliło ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 20-12-2020 o 00:38.
Brilchan jest offline