Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2020, 18:19   #405
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
KOLEJKA PIĄTA

Przepraszam trochę za spam kartami tarota. Nie chciałem, aby były takie duże. Nie zmieniłem dlatego, bo uznałem, że to pasuje. Są ważne, niech więcej wydają się ważne.

KARETKA: Zginiecie niedługo, więc powodzenia. Bycie poza Rowami nie jest dla was szczególnie lecznicze - zwłaszcza biorąc pod uwagę, że weszliście do niej głównie dlatego, aby znaleźć zdrowie.
Z plusów - odkryliście swoje karty w kopertach. Karty tarota. Każdy ma przypisaną sobie.
PISZCIE MI TU SWOJE DEKLARACJE, TO NAPISZĘ ICH EFEKT.
Jesteście w stanie bezpośredniego zagrożenia życia, więc każda akcja powinna być przemyślana.

RADIOWÓZ: Gratulacje, jesteście w obozie. Podzielcie się między domki. Jest ich 11, zgodnie z mapką. Maksymalnie cztery osoby mogą być w jednym domku. Dogadajcie się i tutaj w wątku napiszcie wasz skład. A potem oczekuję dialogu między Wami - zakwaterowanie. I inne radosne rzeczy według waszego uznania. zakończcie spotkaniem z panią dyrektor ośrodka. Chyba że nie chcecie się z nią spotkać.

DEZERTERZY: Olga i Piotr. Wybór - uciekniecie do plebanii, albo pójdziecie do Ratsława. Tak czy tak - oczekuję dialogu przez PW.

Powodzenia, moje ukochane żywe trupy!
 
Ombrose jest offline