Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2020, 18:30   #406
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Adam chciał po prostu jakiegoś leku na uspokojenie, zacznie krzyczeć, że źle się czuje i trzeba natychmiast zatrzymać karetkę jeżeli sanitariusze nie zatrzymają spróbuje otworzyć drzwi i wyciągnąć Feliksa poza karetkę w kierunku Rowów.

Chciałem opisać przemyślenia Adama na temat pięknej Marty, ale potem to mogę zrobić w retrospekcji. Pewnie skończy się tym, że Adam zostanie obezwładniony przez przeszkolonego sanitariusza i dostanie tz. "Głupiego Jasia" w mięsień pośladkowy, ale i tak będzie starał się wyrwać z karetki i ciągnąć za sobą Feliksa.

Wiem, że to nie jest najrozsądniejsze działanie, ale tak by zrobiła postać w ramach nakreślonych w KP parametrów
 
Brilchan jest offline