Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2020, 15:00   #400
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tura 10

Noc jest długa…

Za rozegrane memoriamy wasze postaci przypominają sobie coś z waszej przeszłości. W kolejności wedle postów Wasze postaci otrzymały po jednej kropce w poniższych.
  • Tony - firearms
  • Spoon - intimidation
  • Yusuf - occult
  • Catherina - politics
  • Qwerty - politics
  • Utamukeeus - investigation.

Wynajęcie w hotelu (raczej 2 gwiazdki i mniej wchodzą w grę) łóżek dla waszej szóstki będzie kosztować 500 funtów za tydzień, płatne z góry.

Do wschodu słońca macie jeszcze jakieś 4-5 godzin. Pomyślcie jak chcecie zagospodarować ten czas. Jeżeli polowanie, to sugeruję klasyczne opcje z waszego Predatory Type. Możecie zadeklarować coś takiego w postach lub przez Priv, ja rzucę i dam Wam wynik do opisania.

Ułóżcie sobie też to co wiecie i zaplanujcie kolejny krok. W zasadzie zakończyliśmy pierwszy rozdział.
Każdy z Was zasłużył na 10 PD.

Z racji tego, że w tej kolejce przegapiłem termin (tak tak, nie zauważyłem, że już wszyscy odpisaliście) to w ramach przeprosin przyznaje każdemu 2 dodatkowe PD.

Proszę, aby punkty zostały rozdane dopiero po zamknięciu tej nocy, co oznacza, że nie możecie ich jeszcze dodać sobie do zdolności poprawiających wasze polowanie, czy negocjacje ceny hotelu.

Termin odpisu z racji świąt do 1 stycznia.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline