Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2020, 20:48   #2473
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Nie mam nic do dodania poza tym co jest. Wernyckiego nie odprawię, ale zdanie bym chciał usłyszeć od Brocka.
1. Chce bym już go zwolnił ze służby jak obiecałem? (Będę murem stał za nim i tak)
2. Jak widzi sprawę z Wernyckim. Przyznaję, że dałem się zrobić i nie przypuszczałem, że tak wyjdzie. (Chciałem jak zwykle dobrze).
1. Chce byś dotrzymał umowy.
2. Widział ją tak, że go oszukałeś, jeśli to Twój błąd to sugeruje, by zwolnić Wernickiego i jego ludzi z kompanii (oni sami nie mogą, bo wtedy złamią umowę, on by mógł, ale musi być głosowanie na ten temat, a w nim przewagę mają ludzie Wernickiego i mogą zapobiec wyrzuceniu ich z kompanii. A co gorsza, pierwsze będzie głosowanie na temat przywództwa).
Ewentualnie, jeśli ktoś złamie umowę, to graniczni sobie odjadą, ale wtedy cóż, będzie czyjaś wina. No i jeśli to Gustaw ją złamie albo Brock, to pewnie w walce zginą wszyscy obrońcy. Nie mówiąc już o tym, że khazadzi się wkurzą.

Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Well... mam pewne rozwiązanie, ale muszę najpierw przyjść do namiotu.
Poczekam do jutrzejszego popołudnia jeśli to coś zmieni.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline