Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2020, 02:26   #202
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 36 - 2519.I.23; agt (7/8); zmierzch

- No to jakoś wrzuciłem posta :> Sorasy za zezwłok, ale ten zapasowy lap to tak działa jakby ani nie chciał ani nie mógł. :/ Termin jest już taki dość świąteczny. Więc ustalam tak aby tradycji stało się zadość czyli na nd 12.27. Ale, że święta to jak się uda wrzucić komplet postów to git a jak nie no to się już nie zabijajmy A z tej okazji gratuluję dotrwania do tego etapu sesji. Cieszy mnie, że wciąż udaje nam się grać w tą sesję. I z okazji świąt życzę Wam wszystkiego dobrego i w realu i na forum. Wiela zdrówka, spokoju i powodów do radości i uśmiechu


Stan Zdrowia:

- Strupas Trupas; 17/17; s.zdrowy (0); (475 PD);
- Versana van Drasen; 12/12; s.zdrowy (0); (310 PD);
- Sebastian Sterben; 12/12; s.zdrowy (0); (335 PD);


Zasoby:

- Strupas: 100 PZ
- Versana: 487 PZ
- Sebastian: 190 PZ


PD


- Sebastian 10 PD za scenkę z Rabi

- Sebastian 50 PD jako prezent świąteczny

- Versana 15 PD za dużą scenkę u Kamili

- Versana 10 PD za scenkę w domu o poranku

- Versana 10 PD za ściąganie Breny na mroczną stronę

- Versana 15 PD za dużą scenkę u Froyi

- Versana 10 PD za scenkę w domowej łazience

- Versana 15 PD za scenkę u Grubsonów

- Versana 50 PD jako prezent świąteczny

- Strupas 50 PD jako prezent świąteczny





Omówienie




@Wszyscy


- Tym razem są 3 posty z mojej strony. 1-szy to standardowy misiowy post. 2 kolejne to świąteczny bonus. Ot, scenki gdzie kamera pokazuje co się dzieje nawet jak BG tam nie ma. Mam nadzieję, że jasne jest, że to metagrowy bonus od MG dla Graczy a nie dla postaci. I wykorzystanie tych scenek przez postacie będę uznawał za metagrę. To taki dodatek dla ubarwienia sesji. I pokazanie efektów działań postaci lub jak postacie są odbierane przez te parę osób.

- Co do tury to minęła niecała doba. Czyli wieczór, noc i pierwsza połowa dnia. Aż nastał zmierzch czyli czas zboru na jakim spotkali się wszyscy kultyści. Połowa dnia była mroźna i pochmurna, druga połowa dnia zaczęło sypać śniegiem. I też jest mroźna. A nawet jakby burza się zaczynała.

- Tak jak to wspomniane w poście przed główną częścią spotkania jaką prowadzi Starszy jest czas się spotkać i pogadać. Co tam kogo z BN-ów kogo zagaduje to macie w poście. Ale to tylko taka zahaczka. Jak ktoś coś ma z kimś coś do załatwienia czy pogadania między braćmi i siostrami kultystami to jest okazja.

- Potem jest ta część główna gdzie głównym tematem są Kazamaty. Po tym jak Silny opowie o swojej wizycie w kazamatach jest temat otwarty by pogadać na ten temat. Ktoś się coś dowiedział, ktoś ma jakieś pomysły czy znajomości to właśnie jest okazja pogadać.

- A po temacie kazamat Starszy jak zwykle prosi każdego na stronę i jest okazja pogadać o tych różnych indywidualnych questach i sprawach.



@Versana


- Chronologicznie to najpierw w nocy jest sen. W tym śnie poza Versaną jest też Froya i Łasica. Potem jest ranek i jakoś przy śniadaniu Łasica zgłasza się na służbę do pani van Drasen. Więc większość tych deklarek co się tyczyło Łasicy to myślę można rozegrać w tej turze. Do zboru jest na to czas jakieś pół dnia.

- Co do wytrychów jakie załatwiła Łasica to wyglądają jak robione "na odwal się". Ale jednak mają co trzeba. Z mechy dają bonus +10 Otwierania.



@Sebastian


- Z Adele powoli lepiej. Przeszła do stanu rannego czyli ma mod -10 i -10 za gorączkę. Ale jest dużo lepiej niż parę dni temu.

- Co do dziennika i księgi to z tego co mówi Starszy wynika, że koledzy ze zboru powinni dać radę to obrobić. Chociaż to pewnie zajmie więcej niż parę dni. W końcu chodzi o sporo tekstu, zwłaszcza w księdze.


@Strupas

- No nie doczekaliśmy się posta za Strupasa. Więc szyłem z tego co było. Dlatego kawałki dla Strupasa wyglądają jak wyglądają. Skracając to poprzedniego dnia jakoś Strupas wrócił do miasta. Więc od rana ma już swobodę manewru z buszowania po mieście.

- Czy kogoś z odmieńców zabrał czy nie, jak tak to kogo do tej umówionej kryjówki, co to za kryjówka no i w ogóle co w końcu Strupas porabiał u jaskiniowców to bym chciał w końcu zobaczyć jak nie w poście to chociaż w deklarkach. No a w grze to o coś takiego się pyta Starszy.


---


- I chyba tyle z mojej strony w tej pewnie ostatniej przedświątecznej turze. Jak coś jest niejasne to pytajcie śmiało. A póki co Wesołych Świąt!
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 22-12-2020 o 21:24. Powód: Skasowanie powtórzenia z poprzedniego posta.
Pipboy79 jest offline