Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2020, 16:33   #409
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Przyznam się, że nie jestem pewny, ile posiadam punktów głodu. Mam zapisane na mojej karcie, że 2. Ale pamiętam, że w magazynie spijałem krew. I nie mogę sobie przypomnieć, czy to mi obniżyło do 1, czy też może wcześniej miałem 3 i mi obniżyło do 2. Proszę o weryfikację.

Chciałbym w przeciągu tych 4h rozlokować się. Załóżmy, że mamy 2 pokoje hotelowe. Jakoś się podzielimy, kto jest w którym?

Potem chciałbym zakraść się na polowanie i spić kogoś w trakcie snu.
Chciałbym, żeby ta osoba obudziła się w trakcie picia i... zaprzyjaźniła się z Qwertym. Chodzi mi o stworzenie jednego z trzech Touchstones (chyba tak to się nazywało). Powiązania wampira ze światem poprzez ludzkich znajomych. Czy uda mi się to? A jeśli tak, to mam dowolność w wykreowaniu tej postaci?
 
Ombrose jest offline