Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2020, 18:44   #808
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 52 - Stalkerzy

- Oki, no to udało mi się wreszcie walnąć post :> A co do terminu to powiedzmy do pt 12.31. Taki świąteczny termin. Po prostu jakby do końca roku udało się skompletować turę to bym był rad jak nie no trudno, nie zabijajmy się o te świateczne posty A z okazji świąt gratuluję Wam trwania dzielnie w tej sesji kolejny sezon Przyznam, że sesja trwa znacznie dłużej niż sądziłem na etapie rekruty. Ale już zbliża się wielkimi krokami do końca.
No i z okazji świąt życzę Wam wiela zdrówka i powodów do radości, oraz czasu na te nasze pisane hobby. I udanych świąt!


Stan Zdrowia:

Mervin M. Wilgraines - 9/10; ranny; przeciążenie -1; marker
David Greer - 14/12; zdrowy;
Sigrun Krieghafen - 11/10; zdrowa;
Koichi Takesumi - 12/12; zdrowy;
Marian Zapała - 5/10; poważny (-1); marker;
Joe Xero - 8/12; ranny - MIA
Leila Birar - MIA
Keira von Noslitz - KIA (Tura 10)
Michael Craven - KIA (Tura 16)


@Wszyscy


- Z okazji świątecznego bonusu wszystkie postacie zyskują 1 Zdrowia



@Pustkowia



- Wspólnym wysiłkiem udało się zamaskować własną obecność przez hellhoundami. A nawet skłonić je do odejścia. Okazało się też, że stalker jaki pokazał się na początku nie jest sam.

- Co więcej partnerką Chrisa okazała się Abi. Chociaż taka już nieco pokiereszowana a nie taka jaką pamiętają hibernatusi. No i ona ich też widocznie coś pamięta.

- Generalnie w tej turze dla odmiany jest okazja do odpoczynku i pogadania.



@Instytut


- Nieco przewinąłem akcję by nie pisać o zakładaniu każdej kamery. Tak pi x oko Sigrun udało się zamontować jeszcze z pół tuzina kamer. Możecie sobie wymyślić gdzie je zamontowała.

- Co do serwerowni to jakoś nie dało się znaleźć żadnego pomieszczenia jakie by pasowało na coś takiego. Żadnego wypełnionego kompami do solidnego sytemu komputerowego jaki chyba zarządza tym miejscem.

- Z iglicą jeśli ktoś, coś działa to napiszcie co. Na sam wygląda Sigrun to coś z niczym konkretnym się nie kojarzy.

- Na sam koniec sceny pojawiają się stalkerzy. Czyli Nick, Abi i Kari. Brakuje Pszczółki. Wyglądają jakby przeszli przez niezbyt przyjemne chwile.

- W tej turze jak ktoś coś ma do rozegrania w retrospekcji co do buszowania po instytucie to jest okazja. Tak samo jak jakieś interakcje między sobą. Ale jest też okazja by pogadać ze stalkerami.


---


- I chyba tyle z okazji tej świątecznej tury. Jeszcze raz wszystkiego dobrego na święta i po. A jak są jakieś pytania, niejasności czy deklarki to piszcie śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline