Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2020, 09:33   #42
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, myślę, iż czas to najwyższy, aby popchnąć akcję do przodu. Opis rozmowy pod prysznicem wskazuje na zakończenie konwersacji impasem, więc można go wrzucić do zarezerwowanego posta i przenieść akcję dalej.

Rudaad poprosiła o scenkę z udziałem Krwawego, z czym nie mam problemu, ale mam bardzo ograniczony czas w następnych dniach. Aby uporządkować bieg fabuły w sesji, zrobimy następujące manewry: Lua wrzuci do posta nr 95 scenę spod prysznica, ja skasuję post nr 97 opisujący otwarcie włazu. Do posta nr 98 Rudaad doklei fragment spotkania z Krwawym, który rozegramy niebawem w doku. Kto chce jeszcze zadeklarować jakieś przygotowania (sceny, interkacje) przed przejściem pod właz, niech zrobi to jak najszybciej. Na koniec ja wkleję na nowo opis sceny spod włazu i będę czekał na Wasze deklaracje w trakcie tej podniosłej ceremonii (choćby jakieś grzeczne podziękowania pod adresem starszyzny za obietnice modlitw w intencji ekspedycji).

Nie wiem. na ile czytelnie to opisałem - w razie wątpliwości piszcie w grupie na Messengerze, tak będzie najszybciej!
 
Ketharian jest teraz online