Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2020, 05:40   #751
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 14 - 2519.IX.31; popołudnie

- Oki, to mój post jest:> Co do terminu na wrzucenie postów to do nd 01.03 czyli ponad tydzień na wrzucenie posta. No ale jako, że to wypada na świąteczny okres to fajnie jak by się udało skompletować posty w terminie no ale nie zabijajmy się o nie :>


Stan zdrowia

Karl 14/14; s.zdrowy (0); nadwyrężony 0
Anthon 12/12; s.zdrowy (0);

Manfred 12/12; s.zdrowy (0);
Igor 12/12; s.zdrowy (0); nadwyrężony 0
Jana 15/15; s.zdrowy (0); zmęczona -10
Alex 15/15; s.ranny (0); zmęczony -10
Allif 14/14; s.zdrowy (0)


PZ


Karl 420 PZ
Anthon 205 PZ


PD



Karl 5 PD za szybki post

Karl 5 PD za wrzucenie posta

Anthon 5 PD za szybki post

Anthon 5 PD za wrzucenie posta


Razem:

Karl 480 + 10 = 490 PD

Anthon 220 + 10 = 230 PD



---



- W tej turze minęła większa część tygodnia. Dokładniej to 5 dni. Wystarczyło aby dojechać do ruin większego zamku.

- Co do trudów podróży Jana i Alex mają mod -10. Takie ogólne zmęczenie/przeziębienie. Karl i Igor mają znacznie lżejszą formę ale nie na tyle by wpływało na mechę. Reszcie testy się udały więc wyszli z tej podróży bez szwanku.

- Co do zdrowienia to Alex przy wsparciu Jany zdołał znów wrócić do pełni zdrowia.

- Po drodzie grupka znalazła jakąś bransoletkę. Zapomniałem wspomnieć w poście. Z mechy to jest warte 5 PZ. Ale jest jedna więc jakoś trzeba by zdecydować kto bierze fanta. Albo rzucić kostką czy co.

- Poprzedniego dnia wycieczka spotkała pustelnika. Przedstawił się jako Hieronimus. I wydaje się, że dziadekżyje tu od lat. Nie wie jaki jest rok i posługuje się licznymi cytatami z psalmów więc komunikacja nie była taka prosta.

- No a dnia dzisiejszego, tak jakieś 1 h do zmroku +1 h nim się zrobi noc wycieczka dotarła do zamku jaki wcześniej widać było na horyzoncie.

- A poza tym dotarli wszyscy do zamku a reszta jak w poście. Chciałbym wiedzieć jakie plany ma wycieczka na najbliższe dni i godziny.


---


- Tyle z mojej strony na tą turę. Jak są jakieś niejasności czy wątpliwości to pytajcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline