Wątek: Dnevnoy dozor
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2007, 22:54   #3
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Dodam może, że w Rosji film wszedł na ekrany kin 1 stycznia 2006 r. W Polsce swoją premierę będzie miał 9 września tego roku.

Pierwsza część filmu po polsku nosiła tytuł "Nocna Straż".

Film jest "adaptacją" powieści Siergieja Łukjanienki pt. "Dzienny Patrol", ale wierność z oryginałem jest mniej więcej na takim samym poziomie co nasz rodzimy "Wiedźmin" (sam scenariusz, bo jeśli chodzi o resztę, to "Wiedźmin" do pięt Straży nie dorasta). Niektórym to nie przeszkadza, mnie natomiast pierwsza część przygwoździła do ziemi, załamała i długo nie mogłam się po niej otrząsnąć. Z recenzji, które czytałam, na "Straży Dziennej" można się pogubić w plątaninie bohaterów i wątków, mających mało wspólnego z oryginałem. Na brawa zasługują efekty specjalne i widowiskowość filmu.

Bardzo bluzgałam na pierwszą część i zarzekałam się, że na drugą nie pójdę, że nawet jej nie dotknę, jednak teraz kusi mnie, żeby jednak sobie to oglądnąć. I zbluzgać


EDIT:

Komedia dlatego, że producenci postawili tym razem na nieco inne klimaty. Nie będzie już wszędobylskiego mroku, jak w części pierwszej. Dostaniemy za to nieco humoru (ponoć niezłego, ale i tak już jestem zła ), dużo akcji i więcej... dnia niż nocy
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 23-08-2007 o 22:57.
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem