Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2020, 10:11   #1438
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Spoko wszystko jest super reakcję pasuje Cieszę się że jest post. Tak jak we wcześniejszej deklaracji, wydaje fuksa żeby to się udało. Może potem uda mi się wrzucić post.

Dałem krótkiego posta z deklaracją, mam jeszcze w planach jedną rzecz zanim wyjdziemy z tamtego pomieszczenia bo chciałem sprzedać temu profesorowi kłamstwo odunka nie wcześniej to w komentarzach Pisałem że chce nawiązać do tej drugiej sesji z której był Duncan i żeby wprowadzić w szeregach wroga wmówić im że przysłał go kto inny i że to była super zaplanowana akcja i tak dalej wcześniej wcześniej to o tym pisałem Chociaż teraz to może być ciężkie z tym tabletem. Sorry za kiepski stan posta obiecuję że wszystko pójdzie do edycji jak tylko odzyskam sprzęt.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 30-12-2020 o 11:56.
Brilchan jest offline