Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2020, 21:04   #209
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 37 - 2519.I.23; agt (7/8); wieczór

- No to jakoś wrzuciłem posta :> To czas na wrzucenie posta to tak jeszcze świątecznym trybem. Czyli do pt. 01.08. Mam nadzieję, że to wystarczy. Jak nie to dajcie znać. No i wszystkiego dobrego z okazji kolenego roku i aby był lepszy niż obecny!


Stan Zdrowia:

- Strupas Trupas; 17/17; s.zdrowy (0); (475 PD);
- Versana van Drasen; 12/12; s.zdrowy (0); (305 PD);
- Sebastian Sterben; 12/12; s.zdrowy (0); (425 PD);


Zasoby:

- Strupas: 100 PZ
- Versana: 487 PZ
- Sebastian: 190 PZ


PD


- Sebastian 5 PD za dialog z Łasicą

- Sebastian 10 PD za dialogi z Karlikiem

- Sebastian 5 PD za dialog ze Starszym

- Sebastian 5 PD za dialog z Aaronem

- Sebastian 5 PD za zahaczkę ze Strupasem

- Versana 10 PD za scenkę ze snem

- Versana 15 PD za scenkę z łazienkowym kuszeniem Breny

- Versana 5 PD za zahaczkę ze Strupasem

- Versana 15 PD za kazamatowe plany z innymi kultystami

- Versana 15 PD za dużą scenę dialogową ze Starszym

- Versana 10 PD za dialog z Karlikiem



Omówienie




@Wszyscy


- W turze minęło ok 2-3 h. Tak mniej więcej na końcówkę zboru, spacer przez miasto i początek scen. Z czego u Versany jest jedna scena dialogowa po drodze i jedna w karczmie a u Sebastiana u niego w domu. Jak macie w planie jakąś dialogową retrospekcje to możecie to załatwić w tej turze.

- Wieczorem burza się może skończyła ale dalej jest lodowato i gęsto sypie śniegiem. Ale póki ktoś jest w ogrzanym wnętrzu to nie takie straszne.


@Sebastian


- Właściwie to Sebastian cało wrócił z portu do siebie. Zdążył rozpalić w piecu i ktoś zaczął dobijać się do drzwi wejściowych.

- Z reszty spraw to kapitanat będzie otwarty od rana. A Adele no już dzisiaj u niej był i mechy to jakoś nie zmieni. Więc też może udać się kolejnego poranka.

- To samo z tłumaczeniem księgi. To zadanie na tydzień lub więcej by ją przeczytać i przetłumaczyć. Kawał solidnej księgi wielkości współczesnej encyklopedii. Czyli sporo materiału do przerobienia. Więc to nic tak, że parę dni i gotowe tylko to trochę zejdzie. Dziennik jest o wiele mniejszy to jest szansa, że Karli się wyrobi w ciągu tego tygodnia.



@Versana

- No sporo deklarek zostawiłeś na tą turę. Ale na razie myślę rozegramy ten wieczór w tej turze i reszta zostanie na kiedy indziej.

- Pierwsza część to taki post drogi. Jak Versana z Łasicą wracają do tej pierwszej po Brenę. No i mają okazję pogadać o tym wszystkim co zostawiłeś w deklarkach. Dlatego tak to wyszło. Jak coś chcesz jeszcze pogadać z Łasicą nim dojdą do domu Versany to można w tej turze. To samo jak już z Breną w domu czy po drodze do "Żaglowca".

- Co do konkretów to Łasica podała 3 potencjalne lokacje na teatr:

- opuszczona gospoda - w centrum ale w dość bezludnym rejonie miasta
- stary młyn - kilka poziomów ale dość "wieżowa" konstrukcja, w centrum miasta
- opuszczone schronisko - na zachodnich peryferiach miasta, spory obiekt


- Versana bez problemu kojarzy gospodę i młyn od zewnątrz chociaż nie była w środku. Schronisko też mniej więcej wie gdzie jest ale to na peryferiach więc jak widziała to z daleka.

- Co do spotkania w "Żaglowcu" to pani kapitan przyszła z dwoma swoimi ludźmi jako obstawą. No i wydaje się miła, rozbawiona i życzliwa tym całym początkiem spotkania. Reszta jest do rozegrania w tej turze.

- Podobnie jak włam. Po części zależy kiedy i jak i w jakim stanie skończy się to spotkanie w "Żaglowcu". No a to co na następny dzień to już pewnie pójdzie w kolejnej turze.


@Strupas


- Tomek nie wiem czy śledzisz sesję. Ale jbc to w tej turze chłopaki mieli mały romans do Strupasa. No ja na razie nie wiedziałem jak to będzie z Twoim graniem to się wstrzymałem od BN-owania garbusa. No a jakbyś wrócił w tej turze to możesz w retrospekcji odpisać czy nawet dać deklarkę co Strupas odpowiedział Sebastianowi i Versanie na te ich sprawy.


---


- I tyle chyba na tą ostatnią w tym roku turę Jeszcze raz wszystkiego dobrego w nowym roku! A jak coś są jakieś pytania czy deklarki to pytajcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online