Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2020, 11:20   #76
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Kriks, z mojego doświadczenia powiem, że z tymi slotami to nie wnikaj, bo ciężko ogarnąć. Ekwipunek podstawowy nie zajmuje miejsca. Sloty zajmują generalnie broń, pancerz, tarcza, księgi wiedzy. Cała reszta, jeżeli nie jest jakoś wielka gabarytowo i/lub ciężka mieści się w ekwipunku podstawowym.

Uprzedzam, że moja postać nosiła o jeden slot rzeczy mniej niż powinna, ale MG uznał, że mając cały swój dobytek na sobie i tak musi testować, czy się nie zmęczyła dźwiganiem tego, co ma na sobie. Więc, jak deklarujcie, że zabieracie wszystko co macie, to się z tym liczcie (mnie się to przytrafiło w trakcie tropienia w błocie minotaura, jak grzęzliśmy z nadmiaru ekwipunku).
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 31-12-2020 o 11:22.
Gladin jest offline