Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2020, 12:30   #77
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Delikatnie mówiąc to system slotów jest bardzo ogólny. Poczekaj, az dojdziesz do Punktów Zasobów (PZ). On jest dopiero pojechany na maksa i jeszcze bardziej subiektywny. Ogólnie system opiera się na walce i potrzebuje solidnego rozszerzenia.

Tak więc, jak byś Pip kiedyś potrzebował starego moddera do pomocy szepnij słówko. Tym bardziej, że rdzeń customizacji postaci mamy podobny w rdzeniu założeń wspólny. Z czasem u mnie różnie, ale sam przyznasz, że na mapie mechaniki (szczególnie od strony eq.) jest trochę dziur które można by dość łatwo załatać, choć zamie to chwilę.

Nie wspominając, że w toku rekrutacji wyszły elementy nie pokryte w doku Brudnopisu (tworzenie podwładnych - ale to mogłem przeoczyć). Jestem pewny, że uzupełnisz w swoim czasie za co trzymam kciuki.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline