Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2020, 14:18   #7
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Ok słowo się rzekło kobyłka u płotu jak to kiedyś mawiano.
Nastał ostatni dzień roku, a ja zebrałem jedynie załogę snowpeedera.

Wiem, że nie jestem najlepszym mistrzem gry ma tym forum.
Nie wiem być może źle określiłem parametry tej rekrutacji? Myślałem, że dając wolną rękę potencjalnym graczom i nieograniczoną moc wyobraźni do wymyślenia postaci jakiekolwiek by chcieli do sesji storytelling?
Być może trzeba było określić twarde warunki rekrutacji w stylu: dostaną się maks 4 osoby z konkursu kart, system taki, a taki i podręczniki tylko te, a tamte nie, do wydania na umiejętności postaci macie dokładnie 27 i trzy czwarte punkta, a kasy na ekwipunek 15687 galaktycznych kredytów... No i rekrutacja trwa dokładnie 4,5 dnia?

Nie wiem gdzie tkwił błąd. Może wszyscy mają kryzys. Może ciekawy pomysł na przygodę to zdecydowanie za mało? Nie wiem?

Wiem, że już raczej nie będę próbował na tym forum swoich sił jako MG.
Dziękuję Adi i Col Frost za zainteresowanie, ale niestety nie wyszło.

Proszę o zamknięcie tematu i przeniesienie do archiwum.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline