Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2021, 10:09   #8
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 01 - 2525.XI.32 wlt; południe

- Ok, to mój post jest Miałem czas i okazję to zmajstrowałem Co do terminu na wrzucenie postów to do północy pt. 01.08. Jeśli jeszcze by było jakieś pokłosie świątecznych perypetii to dajcie znać. Podumamy o przedłużeniu tego terminu. Ale póki co chciałem zacząć nowy sezon


BG:

Dratlacht - Friederich Zimmer (R 2) - 12/12 s.zdrowy;
Deszatie - Carsten Eisen (R 3) - 12/12 s.zdrowy;
Pieczar - Gerchart Uber (R 3) - 13/13 s.zdrowy;
Obca - Thomas Mouse (Priora van Dyke) (R 2) - 14/14 s.zdrowy;
Lord Melkor - Bernard de Trouville (R 5) - 13/13 s.zdrowy;
Asmodian - Ekthelion Aesdranil (R 4) - 10/10 s.zdrowy;
Efcia - bar. Iolanda de Azura (R 6) - 12/12 s.zdrowy;
Marrrt - Cesar Arrarte (R 4) - 12/12 s.zdrowy;


- Oki to co do postów to wrzuciłem każdej postaci solowe scenki. Zazwyczaj z tymi BN-ami z jakimi mieliście powiązania w KP. Post tak "na dzień dobry". Czyli na zawiązanie akcji, wywiedzenie się o tej wyprawie organizowanej przez wicehrabinę itd.

- W tej turze głównie bym chciał byście przedstawili swoje postacie. Tak by dało się poznać kto to jest. No i jakoś ustosunkowali się do sytuacji w danej scence. I tak macie czas do następnego ranka do dyspozycji na wszelkie działania postaci. Więc jak ktoś chce gdzieś iść, pogadać, zobaczyć, spotkać się no to jest okazja. Jeśli coś byście chcieli wiedzieć co do BN-ów czy miejsc to pytajcie.

- Poza tym nieco uzupełniłem tą ściągę fabularną. Dodałem niektórych BN-ów przewijających się w tej turze. A tu jest link: https://docs.google.com/document/d/1...j8hL6aK_8/edit

- Tutaj założyłem służbowy doc jakby był komuś potrzebny do wspólnych scenek. Wybierzcie sobie kolory ja dla siebie kitram czarny. Tutaj jest link: https://docs.google.com/document/d/1...GhUPdqIl4/edit

- Na razie jeszcze zobaczymy jak z tym dociem będzie. Bo na temat jego użytkowania trafiły się bardzo zróżnicowane wypowiedzi albo w ogóle. Więc na razie jakiś doc do docowania jest a co dalej to zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

- Z tą ankietą co wysłałem wczoraj przyszło do mnie 5/8 odpowiedzi. Za wszystkie bardzo dziękuję. Pomogło mi to w rozeznaniu sytuacji co kto i jak lubi a czego nie. Postaram się pamiętać przy PD-kowaniu na koniec tury. Jakbym zapomniał to mi przypomnijcie Jakby pozostała trójka też przysłała swoje odpowiedzi na tą ankietę do końca tury to bym się bardzo ucieszył


---


- I chyba tyle z mojej strony na ten noworoczny rozruch Jeśli o czymś zapomniałem albo coś nie jest klarowne w opisie to śmiało dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline