Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2021, 14:37   #13
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Pip, rezerwuję czas na docu. Jest weekend, więc jest chwila to można rozpisać kilka scenek jednocześnie, w tym może retrospekcje?
- Jest weekend. Czyli MG pisze w sesjach swoje misiowe tury Sorrasy ale z tego powodu w weekendy jest mnie znacznie mniej na inne rzeczy Ale jak ktoś zaczenie to odpiszę pewnie jak będę mógł.



Cytat:
Poza tym, pytanie, ile czasu mamy do wyprawy? Dzień/dwa do targu, potem ile do wyprawy?
- Jakiej wyprawy? Na razie to żaden BG nawet nie rozmawiał z szefem w sprawie swojego uczestnictwa w wyprawie Ot wie, że coś się dzieje w temacie Więc myślę, że trzeba by zacząć od tego by sie coś zakręcić w sprawie wzięcia udziału w tej ekspedycji. Na razie to wszystkie postacie mają zbliżony stan wiedzy jak w tej przykładowej scence z rekruty.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline