Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2021, 17:14   #16
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pisałem przy tworzeniu postaci że Bertrand zatrzymał się u de Limy, ale skoro ostatnio mniej się widują to może założę że dla siebie i swojej świty wynajął jakąś kamieniczkę?
- To prawda. Ale jakoś z kontekstu mi się uwidziało, że rodzeństwo zatrzymało się u dobrodziejki tak z początku a potem się przeniosło gdzie indziej. A jakaś wynajęta kamieniczka będzie ok jako własna baza.



Cytat:
Czyli póki co mam zgodę na udział w wyprawie od Ambroisia, ale jeszcze muszę potwierdzić udział w wyprawie, nie?
- Tak. I po prawdzie wszyscy BG mają zbliżoną sytuację. Mają dość dokładny namiar na tą ekspedycję ale muszą się pofatygować na przysłowiową rozmowę o pracę.


Cytat:
Innymi słowy mamy chwilę na działania własne, wprowadzające do właściwego toku sesji, czyli wyprawy?
- Nie do końca jestem pewny o co pytasz. W tej turze macie ok pół doby do dyspozycji na działania Waszych postaci. Czy to pociągnięcie scenki zaczętej w moim poście czy jakichś późniejszych.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online