Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2021, 11:25   #752
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 15 - 2519.IX.33; południe

- Oki, to mój noworoczny post jest :> Co do terminu na wrzucenie postów to do sb 01.09 czyli roboczy tydzień na wrzucenie posta. :>


Stan zdrowia

Karl 14/14; s.zdrowy (0);
Anthon 12/12; s.zdrowy (0);

Manfred 12/12; s.zdrowy (0);
Igor 12/12; s.zdrowy (0);
Jana 15/15; s.zdrowy (0);
Alex 15/15; s.ranny (0);
Allif 14/14; s.zdrowy (0)


PZ



Karl 420 PZ
Anthon 205 PZ


PD



Karl 5 PD za szybki post

Karl 5 PD za wrzucenie posta



Razem:

Karl 490 + 10 = 500 PD

Anthon 230 + 0 = 230 PD



---



- W tej turze minęło ok 1,5 doby. Czyli jest środek słonecznego, jesiennego dnia. Chociaż na zewnątrz to dość chłodny dzień.



@Karl


- Co do Karla to wracał z Allif z polowania. Zajęło im to z pół dnia tak pi x oko od śniadania i by mniej wiecej wracać w porę obiadową.

- Wszystko to szło mniej więcej rutynowo, udało się upolować jelonka i wracali już do zamku gdy dostrzegli za sobą grupkę chyba goblinów.

- Tej grupki jest ok pół tuzina 5-7 sztuk. Są ok 75 - 100 m od dwójki myśliwych. Czyli jeszcze nie widać wszystkich detali. No i chyba albo idą tropem myśliwych albo idą w stronę zamku.

- Sami myśliwi są już z parę minut marszu od głównej bramy zamku.


@Anthon


- Do Anthona przyszli Alex z Igorem, że mają sprawę. Jak się okazało w piwnicy odkryli jakieś całkiem mocne drzwi. A na drzwiach jest symbol ametystowych magistrów.


---


- I chyba tyle z mojej strony. Jak są jakieś pytania czy deklarki to piszcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline