Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2021, 13:41   #821
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 53 - Trudne powroty

- Oki, no to udało mi się walnąć noworoczny post :> A co do terminu to powiedzmy do pt 01.15. To prawie 2 tyg na zmajstrowanie posta


Stan Zdrowia:

Mervin M. Wilgraines - 9/10; ranny; przeciążenie -1; marker
David Greer - 14/12; zdrowy;
Sigrun Krieghafen - 11/10; zdrowa;
Koichi Takesumi - 12/12; zdrowy;
Marian Zapała - 5/10; poważny (-1); marker;
Leila Birar - MIA
Joe Xero - KIA (Tura 53)
Keira von Noslitz - KIA (Tura 10)
Michael Craven - KIA (Tura 16)



@Wszyscy


- Właściwie to obie scenki to rozmówki z i między stalkerami. Jest okazja coś z nimi pogadać w tej turze.

- W Instytucie stalkerzy zamierzają się zawijać. Od BG bym chciał przede wszystkim decyzję czy z nimi idą czy nie.

- Na pustkowiach Abi przekonała Chrisa by jednak zawrócić do samochodu. Chris pod koniec posta wyszedł na zewnątrz sprawdzić jak to wygląda. Hibernatusi więc zostają sami z Abi.


---


- I tyle na tą noworoczną turę Jak coś nie jest klarowne czy o czymś zapomniałem to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online