Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2021, 17:34   #493
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Panowie, nie spałem od 25h, ale i tak odpiszę.

Aaliyah widzi duchy i ujrzała również Sebastiana. Mógł spoglądać oskarżycielsko na Berenikę, a Ali mogła o tym powiedzieć Wiesławowi. W sensie nie odegraliśmy tej rozmowy w domkach, bo Anonim wolał ją napisać sam, aby było szybciej (co jest w porządku). Może doeedytuj fragment, jak Aaliyah mu o tym mówi? To będzie mieć już taki koronny dowód na to

Ja nie zwróciłem na to uwagi, bo myślałem ze Wiesław po prostu wyciągnął pochopny wniosek - choć właściwy - kiedy Halmann wyciągnęła palec w kierunku Niki i Julii i krzyknęła oskarzycielsko „co oni ci zrobili”.

Wiesław ma bardzo wysoki bonus do Umysłu, więc takie Sherlockowanie nawet byłoby pewnie spoko.

Ogólnie to nie ma to dla mnie większego znaczenia, bo dla fabuły będzie ciekawiej, jak Wiesław o tym będzie wiedział. Ciekawią mnie pojedynki między Waszymi postaciami. Najbardziej chciałbym zobaczyć Olga vs Berenika na arenie gladiatorów, ale jak się nie ma co się lubi, to się ma Wiesław vs Berenika
Jackowi śniło się, że zabił wszystkie dziewczyny w klasie, wiec Berenika też mogłaby się go obawiać tak na wszelki wypadek Ogólnie to zdaje się, ze wszyscy chcą pomścić Sebastiana. Biedna Nika

Przepraszam, że mój post nie jest taki ładny i merytoryczny jak wasze, ale nie mam mózgu. Jeszcze nie czytałem postów i chyba nie dam rady dzisiaj. Spróbuje odpisać na doku i zostało mi PW ze scenką Łukasza do dokończenia
 
Ombrose jest offline