Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2021, 23:42   #510
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Twierdzisz, że Wiesław buduje relacje z Ali od paru tygodni, a z opisu w exelu nic takiego nie wynika. Od początku Czartoryski jest sfocusowany na dziewczynę, od podglądania tego co robi w laptopie, poprzez pierwszą pomoc i opiekę medyczną - Adam potrzebował zbić sobie rany psychiczne, ale Wiesław nie dopuścił go do Ali. Cały czas krąży przy niej jak cień. Zamiast zamieszkać w domku z Jackiem i Alanem wybrał domek, w którym wiedział, że nikogo nie będzie bo Łukasz i Piotrek są po za obozem. Potem w trakcie spotkania, gdzie poruszano sprawy ważne dla i zdrowia i bezpieczeństwa tych dzieciaków proponował dziewczynie by zamieszkała w jego domku. Aż w końcu wykorzystując fakt, że była świadkiem śmierci/wypadku zaciągnął ją do tego domku i pocałował. Gdzie nie była to scenka odegrana razem z MG lecz wymysł gracza. Dla mnie od początku to wygląda jak zaplanowany scenariusz. I tak jak pisałem, bardzo mi się to nie podoba. Twoja tłumaczenia są piórem po wodzie pisane.

Prawda jest taka, że Wiesław robiąc z siebie jak to napisałeś porucznika Columbo czerpie z pracy innych graczy. Może MG sprzedał ci jakieś istotne informacje, ale nie będąc świadkiem wydarzeń, w których Wiesław nie uczestniczy, nie ma prawa, korzystać z wiedzy której nie posiada, dopisując do tego tłumaczenia "wyszedł, ale usłyszał przez otwarte drzwi". Nie umiesz się przyznać do błędu, chcesz grać sam, trudno, ale szanuj innych graczy i nie rób z nas kretynów.
 
Arthur Fleck jest offline