Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2021, 14:46   #521
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
W sensie Aaliyah czuje się z tym komfortowo, więc gdzie problem?
Dziwi mnie, że tak się czuje szczerze powiedziawszy:P Ale to nie mój NPC, więc nie ja decyduję jak co odbiera, w moich oczach (i oczach mojej postaci) jest to stalking, osaczanie ofiary i natarczywość - miałam z tym w życiu wiele do czynienia i od samego początku wygląda to w ten sposób, każdy ruch tej postaci. Zbliżył się do niej w ile? 6, 8 godzin? Ogólnie to nie mi oceniać, bo to tylko gra, a każdy ma prawo sobie odgrywać jak chce (w tym MG), jednakże chciałam tylko stanąć w obronie Artura, ponieważ jako ofiara takich praktyk, mam dokładnie takie same odczucia, co on. Więc nie przesadza, ale może po prostu niepotrzebnie bierze do siebie, bo to tylko gra i z zachowania Ali wynika, że wszystko jest ok (co jest dziwne, ale jak wspomniałam - nie mnie oceniać, to nie moja postać, może jej to odpowiada i się spodobało, różni są ludzie przecież i nie każdy jest nieufny i skrzywdzony).
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 05-01-2021 o 14:49.
Nami jest offline