Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2021, 15:12   #526
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
A co do reszty, to pewnie każdy z nas zareagowałby inaczej na jej miejscu. Ona postanowiła tak. Nie ma sensu oceniać wyborów towarzyskich ludzi w prawdziwym życiu, a co dopiero postaci w sesji przypominam, ze Amanda na początku była dziewczyną Mateusza, najróżniejsze związki się zdarzają
A ja mówię, że nie mnie to oceniać, bo to twoja postać i ty nią sterujesz. Po prostu ja rozumiem spojrzenie Artura, tym bardziej jeśli ma o tym spore doświadczenie w życiu (ja też mam, choć pewnie na innym tle) to może tak to po prostu wyglądać. Ale widać w sesji, że relacja jest zgodna, bo Ali tego chce, choć - tutaj znowu moje osobiste doświadczenia i stąd odbiór sytuacji - wygląda mi to na relacje z osobą, z osobowością psychopaty. I mnie to po cichu przeraża, gdzieś w środku. Pomaga myśl, że to sesja, to postacie i nawet jeśli Wiesiek byłby psychopatą, to co z tego - jego postać. Berenika też ma niezłą szajbę :P


Cytat:
Wiesław zachowuje sie jak totalny creep i zawsze traktowałem jego relację jak wykorzystywanie tego ze Ali jest w dołku.
O to to to to... Dokładnie
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline