Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2021, 17:07   #540
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Jednak spędził młodość, studiując paranormalne księgi swojego ojca. Co mu się jeszcze nie przydało, ale może to jeszcze wykorzysta. W sumie miał na to okazje, ale nieświadomie zdecydował, żeby nie.
O nie!
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Edytowałem mój najnowszy post sesji bo Agata WOŚ pomyliła mi się z Martą i wiśnią czy tam, wiśniewską. Chciałem tylko o tym powiadomić
Wiśniak.

Cytat:
Agata Woś.
ZDJĘCIE
Piękna, wredna dziewczyna. Znana ze swoich błyskotliwych (przynajmniej w jej mniemaniu) komentarzy. Zależy jej bardzo na byciu w elicie i dlatego stara sie otaczać samymi najpiękniejszymi przyjaciółkami (nazywa ich w myślach przybocznymi). W rzeczywistości jest cholernie fałszywa i nieszczera. Obgada każdego za jego plecami, nawet jeśli przed chwilą podlizywała mu się i wychwalała. Jest członkiem grupy tanecznej (niestety nie ma cheerleaderek JESZCZE). Pewnego dnia jej nagie akty obiegły całą szkołę. Dziewczyna była oburzona, ale w praktyce dało jej to pewien zastrzyk popularności, którym próbowała przytłoczyć inne popularne dziewczyny (jak Amandę lub Martę*).

*rzecz jasna nie o Martę Perenc tutaj chodzi

Marta Wiśniak.
ZDJĘCIE
Rok młodsza, chodzi do innej klasy niż pozostali. Pojawi się na wycieczce, bo zaprosił ją jej brat Mateusz, a dyrekcja zrobiła wyjątek. Bardzo ładna, miła dziewczyna. Niestety zależy jej zbyt bardzo na zdaniu innych ludzi - zwłaszcza tych niewłaściwych. Jest najlepszą przyjaciółką Agaty. Głośna sprawa: raz po przyjęciu narkotyków na imprezie trafiła do szpitala. Od tego czasu ma wciąż problemy ze zdrowiem (coś związanego z nerkami). Jest ekstremalnie religijna i zawsze ma przy sobie różaniec. Nie wstydzi się swojej wiary, ale boi się, że jest przez nią nieakceptowana wśród rówieśników.

Mateusz Wiśniak.
ZDJĘCIE
Brat Marty. Kapitan szkolnej drużyny piłki nożnej. Wysoki, przystojny, jednak ma okropny charakter. Jest niezwykle agresywny i gburowaty. Skorzysta z każdej okazji, aby zaznaczyć swoją dominację i wyższość nad innymi ludźmi. Wyśmiewa się ze wszystkich - nie licząc atrakcyjnych dziewczyn, które mu się podobają, oraz kumpli, z którymi imprezuje. Choć nawet oni często nie mają przy nim lekko. Mimo tego wszystkiego ma swoją surową charyzmę, przez co ciężko jest kompletnie się z nim nie liczyć. Najlepiej obchodzić go szerokim łukiem. Jedyną jego pozytywną cechą jest to, że dla przyjaciół jest niezwykle lojalny.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 05-01-2021 o 18:01.
Anonim jest offline