Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2021, 18:52   #543
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
U so cute ❤️
W rzeczywistości lubię zaangażowanie graczy. Bo to znaczy, że sesja liczy się dla nich i stworzyłem coś wartego emocji. W ogóle zainteresowanie Ali. No bądźmy szczerzy. Czy to nie jest coś wyjątkowego? Czy w innych sesjach również prowadzone są dyskusje co do emocjonalnej wolności jednej z NPC? Nie sądzę. Stworzyłem coś, co w jakiś sposób przeżywacie i jest to dla mnie dużym zaszczytem.

Jeśli mogę o coś prosić, to nie urażajcie się względem siebie nawzajem. Uważam, że wszyscy gracze obecni są naprawdę wysokiego poziomu i to po prostu nie ma sensu. Zobaczmy, co będzie w sesji dalej, rzecz jasna jeśli dalej będziecie chcieli grać pod moim mistrzowaniem
 
Ombrose jest offline