Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2021, 23:49   #56
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Trzymaj sie , sam chyba przechodziłem przed świętami. Nie wiem czy to był covid czy jakas grypa ale nie chorowałem tak dziwnie jeszcze . Wech i smak zachowałem , ale pierwszej nocy mocny kłopot ze snem , kolejne noce juz ok bardzo senny byłem cały czas goroczka wieczorami pierwsze dwa dni i obolałe mięśnie przez kilka dni , na koniec 8-9 dzień kichanie prychanie smarkanie, jakby dopiero organizm załapał z czym walczy i zaczął sie pozbywac. Generalnie i tak mysle że przeszedłem go w miare lekko zwłaszcza jak porównam ze znajomymi niektórymi, ale to naprawdę róznie bywa. Nie wiem co to było bo sam zrobiłem sobie kwarantanne i nie opuszczałem mieszkania , w sumie lekarze i tak by mi kazali w domu siedziec i nic ponadto wiec tylko uziemiłbym wszystkich w pracy gdyby sie potwierdziło przede wszystkim dbaj o zasoby witaminowe , trzeba po prostu wzmocnić organizm, gdyby naprawde źle sie działo to lekarze mają silniejsze leki wspierające. Szpital to naprawde ostateczność zwłasczza gdybyś miała poważne problemy z oddychaniem. Chyba za sto złotych jest jakieś urządzenie mierządze sapuracje krwi czy jakoś tak chodzi o poziom natlenienia - ja tylko pierwszej nocy miałem zaburzony nieco oddech raz głebszy raz płytszy - stąd moje pierwsze podejrzenie ze może covid. Ale później nie było juz z tym problemu. Głównie obolałe mięśnie i senność. życze szybkiego powrotu do zdrowia
 
Eliasz jest offline