Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2021, 11:01   #1979
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jest pościwo.

Jeżeli Franka uzna że ogarneła wilkołaki, to jest w stanie chwile po północy być w Płocku i dołączyć do reszty. Wymienić informacje itp.

Anna miesza wspomnienia z Wizją i czymś jeszcze. Nie do końca wie czym. Ale jakaś siła każe jej iść do Burdelu.

Eberhard wykrywa, że jest ofiarą Wezwania. Nadnaturalnej mocy, która ściąga go do Burdelu. Może się wyrwać paląc punkt siły woli, ale opór może doprowadzić do całkowitego pozbawienia go woli przed świtem, a wtedy i tak wezwanie go przyciągnie.

Wasz wybór jak to rozegracie (zbrojni? pokojowe podejście?) i czy w ogóle wymienicie się informacjami.

Ponieważ Avitto ma jakiś czas wolne od naszej sesji, to jego postać chwilowo zaginęła, o czym dowiecie się prawdopodobnie kolejnego wieczoru, gdy wrócą jego ludzie.

Chciałbym teraz trzymać się tego, że mój post będzie raz na tydzień. Zobaczymy jak mi pójdzie w tym roku.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline