Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2021, 17:24   #598
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dałem Odpowiedź krótko na twoją odpowiedź poprosiłbym o rzut na przeszukiwanie jeżeli Ash pozwolimy coś zabrać to w pakuję To do pierścienia No i potem do Banshee trzeba by pójść ale w nich będzie chciał ją zapytać czy może mu dać oko któregoś z z tych jej potworków Kupił jakieś naszyjniki dla niej tej wypłaty co dostał po stróżowaniu jak to będzie za mało to spróbuję jeszcze wcisnąć łuskę smoka powie że znalazł w lesie.

Potem będzie moja postać chciała przejść się do tego miasta Gdzie jest wieża Tlavera gdzie uratował tego Maga przed duchem żeby sprzedać ewentualne meble jeżeli coś będzie i książki Jeżeli będzie mógł wziąć coś z tej ruiny ale po prostu bardziej by się chciał przejść na bagno żeby poszukać tego potwora albo popływać w nocy jeżeli dojdą w nocy Generalnie Agnis by chciał znaleźć tego potwora i zabić go dla mistrzyni

A potem chciałby pójść do studni dusz ale nie wiem czy reszta ekipy byłaby tym zainteresowana
 
Brilchan jest offline