Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2021, 20:11   #212
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 38 - 2519.I.24; ftg (8/8); południe

- No to jakoś wrzuciłem noworocznego posta :> Termin na wrzucenie postów do północy pt. 01.15. Czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta


Stan Zdrowia:

- Strupas Trupas; 17/17; s.zdrowy (0); (475 PD);
- Versana van Drasen; 12/12; s.zdrowy (0); (360 PD);
- Sebastian Sterben; 12/12; s.zdrowy (0); (450 PD);


Zasoby:

- Strupas: 100 PZ
- Versana: 487 PZ
- Sebastian: 190 PZ


PD



- Versana 10 PD za scenkę z Sebastianem

- Versana 10 PD za pogawędkę z Łasicą

- Versana 5 PD za uliczną pogawędkę z Breną

- Versana 15 PD za wieczór panieński w "Pełnych żaglach"

- Versana 15 PD za włam u Grubsona

- Sebastian 10 PD za scenkę z Versaną

- Sebastian 15 PD za scenkę z Gustavem




Omówienie





@Wszyscy



- W turze minęło ok pół doby. Czyli noc i mniej więcej pierwsza połowa dnia. Pogoda wykulała się paskudna więc w nocy i przedpołudnie panował sztorm a i w pozostałe pory doby jest raczej ciężka pogoda. Dopiero w południe robi się spokojniej.



@Versana



- Versana ma mocno napięty grafik. Praktycznie co chwila coś. Ani chwili spokoju. Dlatego nie bardzo pisałem co było w listach i notesie, po prostu nie bardzo widzę możliwość by się z tym zaznajomić. Na rzut oka to książeczka wygląda jak dziennik a listy na chyba od kochanki. W pudełczeku jakie znalazła Łasica był zestaw pięczątek firmowych i prywatnych Grubsona.

- W każdym razie przy okazji wizyty u Oleny Versana dostała nową blond perukę. No a we trzy możliwość nocowania w ich pokoju. Po prawdzie do rana to niewiele tej nocy zostało więc raczej cała trójka nie była wyspana z samego rana.

- Potem są kolejno spotkana z Daną w "Sierpie", ze szlachciankami u Kamili i z Louisą w "Kocie". Tylko to ostatnie no póki co bez Louisy. Jak któraś scenka Ci pasuje to można ją rozegrać w tej turze. Ale ogólnie chciałbym wiedzieć co Versana robi w "Kocie" no i przez drugą połowę dnia. Zobaczymy ile się uda ugrać w tej turze.


@Sebastian



- Zarówno cyrulik jak i jego pacjent dotrwali do rana. Rano jeszcze obaj dychali. Stan pacjenta nie zmienia się - dalej jest ciężki. Ale objawy są trudne do interpetacji. Czyli takie jak w poście. Wydaje się, że same rany jakie odniósł nie są jakoś śmiertelnie groźne i dosć świeże więc raczej nie powinny go doprowadzić do takiego stanu.

- O poranku przychodzi ta brunetka co była wczoraj. No i mówi to co mówi w poście.

- A w południe pogoda się uspokaja więc jest okazja pójść do Aarona. No i u Aarona na tapecie jest owa wczorajsza księga. Aletłumaczenie jej słowo w słowo to przepisanie na nowo encyklopedii ręcznie. No w każdym razie kupa roboty na całe miesiące. W tydzień można zrobić taki skrócony i konspekt co jest co i o co biega.


---


- To chyba tyle z mojej storny. Jak o czymś zapomniałem to pytajcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 11-01-2021 o 18:18. Powód: Aktualizacja PD-ków.
Pipboy79 jest offline