Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2007, 11:51   #28
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Dostałem dzis kilka pytan zwiazanych z systemem .. wydaje mi sie ze odpowiedzi beda cenne dla wszytkich ...


1. jakie w twoim systemie statystyki miałby gwardzista
odp : US i WW a granicach 15-20 , Siła i Wt =1 , Zyw =1 ... reszta tez w granicach 10-15 aaki oczywiscie 1

2. czy oddiał jako bazę ma linki do komunikowania isę między sobą
odp : Maja komlinki do komunikacji miedzy sobą ... zasieg jakies 8-10 km w warynkcha optymalnych

3. jaki stats odpowiada za ilość akcji w turze... bo mając np 3 ataki i nadal 2 akcje nawet stojac w miejscu nie wykorzysta się tego...

odp : Atak/ataki to jedna akcja ... czyli mozna podbiec i wykonac swoje ataki ( ilosc wyznaczoną przez postac ) ww przypadku Dewastatora moze to byc nawet 6 serii boltera ...czy w przypadku Iron Prista 4 ataki bronią białą ...

Ataki bronia palna moga byc zawsze dzielone ( czyli strzał , podbiegniecie , strzał ... w przypadku walkiw ręcz mozliwe jest dzielenie atakow tylko posiadajac odpowiednia umiejetnosc .

Jeszcze jedno ... nie wiem czy mowiełm . Posiadajac druga bron w reku mozna wykonac dodatkowy atak ( np strzelic z boltera ) "za darmo " ... taki strzał ma -20 do US .
 
denis jest offline