Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2021, 13:19   #9
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
@Zombianna

O długości kolejki zdaje się wspomniałem
Raczej wolniejsze tempo. Minimum 5/2 dni. Zdaję sobie sprawę że każdy ma życie prywatne. Chciałbym jednak też utrzymać jakąś systematyczność. Nie mam nic przeciwko wydłużeniu kolejki jeśli widzę, że prace nad postem trwają albo ktoś prosi o wydłużenie kolejki, bo: praca, imieniny babci Zosi, rozwolnienie kota. Jeśli jednak zbliża się termin i jest echo i nic się nie dzieje to zaczynam się irytować.

Uwielbiam doc'i. Wiem, że jest dużo przeciwników tego narzędzia ale po prostu nie znam lepszego do interakcji między graczami i NPCami.
Sytuacja się komplikuje od czterech postaci w górę. Ciągle jest to jednak najlepsze narzędzie jakie znam. I wystarczy wejść do doc'a dwa razy dziennie i skrobnąć zdanie czy dwa. Nie zajmuje to dużo czasu. Sam z reguły robię to z telefonu.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem