Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2021, 19:12   #958
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Ok, dzięki za wyjaśnienia. Ja nie czytałem sesji, więc generalnie wiem tylko odrobinę tego co wiedział od Wolkena elf, minus to co zapomniałem po ustaleniach z MG, no i to co czytam teraz na bierząco. Nie wiedziałem, że jakieś PP poleciały, ani że postacie chorowały, więc tym bardziej, że elf może być chory.
A pytam tutaj, bo nie jestem zwolennikiem rozpisywania wszystkiego w dialogach, to gra fabularna a nie teatr dramatyczny sporo czasu spędziły postacie w podróży, więc o czymś musiały rozmawiać, choćby po nocy ze snem. A upewnić się chciałem przed ewentualną rozmową z Celestiumem, bo rzecz jasna moja postać nie ma żadnych powodów, aby astronomowi, jakoś szczególnie, nie ufać. Tym bardziej, jeśli nie ma wiedzy reszty postaci.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline