Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2021, 16:17   #597
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rot Zobacz post
Dobra jedziemy z tematem, ale Olga dała wiedźmie szansę żeby nie było.
Mordimer z cyklu inkwizytorskiego byłby z Olgi dumny wiem że tacek książek problematyczny ale mam do niego sentyment zacząłem czytać jeszcze w gimnazjum i Jak przeczytałem wpis na Google Docs to od razu pomyślałem o książkach Piekary

Ja osobiście mam nadzieję że Piotrek NPC zacznie śpiewać z Łukaszem bo to był niesamowity ruch to jest dla sesji napisana piosenka? Bo zupełnie nie kojarzy tego tekstu a fajnie by było Jeżeli to byłaby jakaś twórczość sali 69

Osobiście mam nadzieję że to cała gadanina Adama to albo będzie miała skutek taki że Marta NPC się zbuntuje i zatankuję wiedźmę lalkarkę bo Adaś się i przypomniał Kim jest mimo że jest prawdopodobnie stracona bo zawsze dała im dusze czy jest związana jakimś gesem lub oddała swoją kartę.

Albo jeżeli Adam wyrwie się spod kontroli paraliżu i trzaśnie to u wiedźmy przez łeb to też mam pomysł na fajny wpis o tym jak grał w Little League baseball a jego ojciec wykorzystywał sytuację żeby podglądać inne dzieci bo był trenerem

jutro mam mieć laptop naprawiony! Więc będę poprawiał wszystkie moje wpisy w wątku sesji Może nie od razu ale będzie to zrobione
 
Brilchan jest offline