Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2021, 11:35   #14
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Well... może trochę przybliżę to jak ja wybrałem mechy dla siebie.

Lekki. Ostscout.

Ostscout zainteresował mnie z kilku powodów.
1. Duża szybkość i potężne skoki. Wielkie odległości jakie będą miały mechy do pokonania i tereny sprawiają że mobilność będzie z ważnym atutem. Ostscout nie jest super opancerzony i ma zaledwie jedną broń - średni laser, ale ma za to dość Heat Sinków by na full speedzie strzelać z niego i skakać bez przegrzewania się.

2. Heat sinks - duża ilość, pozwoli kontrować gorący klimat, ma ich dużo więcej niż potrzeba do normalnych działań.

3. Z powodu magnetosfery wszelkie skany, włączność itd itp są problematyczne. Ostscout ma mocniejsze łącze i mocniejsze skanery, może mapować teren (choć wymaga to od niego powolnego przemieszczania się). Anteny ma zamontowane w łapach - to też jest plus, że mech posiada konkretne manipulatory.

Średni - Hunchback-4P

1. Mocarny firepower - 8 Medium lazorów robi masakrę na średnim dystansie.

2. Heat Sinks - Ilość heatsinków taka że nie wiesz co z nimi zrobić (o ile nie walisz non stop na raz ze wszystkich lazorów).

3. Mocarny pancerz - porównywalny do ciężkich mechów, niestety ma porównywalną do nich prędkość

Ciężki - Warhammer

1. Zróżnicowana broń - ten mech jest wyposażony w broń na każdą okazję. Głównym uzbrojeniem są jednak dwa PPC - broń dalekosiężna i mordercza.

2. Sporo heat sinks - o ile nie walisz jak porąbany ze wszystkiego na raz to nie powinno być problemu z przegrzaniem.

3. Solidny pancerz - dobry standard na mechy heavy, plus dobra prędkość.

4. Dodatkowe atuty - Quirks, Warhammer jest stabilny, ma solidnego kalibru szperacz, dużo rzadziej trzeba mu robić przegląd, a ponadto części zamienne są łatwiej dostępne.
 
Stalowy jest offline