Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2021, 14:12   #427
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Rozdział Drugi.

Tura 11

Po pierwsze przepraszam Was za opóźnienie. Miałem trochę problemów życiowych i informatycznych. Powinno być lepiej. Wracamy do trybu jednego posta z mojej strony na tydzień. W ramach rekompensaty chciałbym Wam dołożyć po 1 PD do dotychczasowej puli.

Resztę nocy spożytkowaliście bardzo pracowicie i z pewnością będzie to wynagrodzone.
  • Yusuf i Tony zyskali wiedzę o tym, że ktoś się Wami interesuje.
  • Qwerty jako jedyny z Was zyskał Touchstone (Jake). Jest on programistą i wpisuję go jako kontakt wart 1 kropkę. Będzie mógł pomóc w zbieraniu informacji.
  • Utamukeeus zyskał wiernego przyjaciela, zgodnie z zasadą kropek w Animaliźmie.
  • Spoon i Cath zyskaliście samochód i dodatkową gotówkę. Wpisuję to jako Resources na 2 kropki. (w standardzie macie resource na 1 kropce, co symbolizuje "waszą działkę" z tego co dostaliście)
I teraz zaczyna się najtrudniejsza część dla Was. Musicie ustalić i podjąć działania na temat tego co robicie dalej.

Możecie ustalić to w komentarzach i działania opisać w postach. Możecie też pogadać na jakimś gdocu. Jak Wam wygodnie.
Poprzednia kolejka pokazała, że potraficie świetnie przejąć inicjatywę, więc jestem spokojny o popchnięcie fabuły.

Co do rozdanych punktów, ponieważ zrobiłem sobie jeden arkusz z waszymi kartami i na nim pracuję, a nie zaglądam do Waszych kart, to proszę wyślijcie mi na PW co tam kupiliście za wydane Punkty Doświadczenia. Ja sobie naniosę odpowiednie rzeczy u siebie.

Co rozdział będę też rzucać o Humanity. Żeby rozliczyć wasze “grzechy”. W tej przypadku poszło dobrze… najczęściej wbrew człowieczeństwu działał Spoon, ale w rzucie na Humanity miał stosowną ilość sukcesów, więc go nie traci. Choć warto zaznaczyć, że ma wyrzuty sumienia w związku z tym, że pozabijał policjantów. Jak go znam, to pewnie dlatego, że policja będzie z wyjątkową zawziętością ścigać zabójców policjantów i może się to czkawką odbić.

Inni grzeszyli za mało, żeby mieć w ogóle jakieś rzuty. Tym samym wszyscy tracicie jakiekolwiek skazy (ang. Stains) na pasku człowieczeństwa.

Od początku tej noc nie działają wasze Conviction. Nie macie Touchstonów. Wyjątkiem jest Qwerty. On ma jeden Touchstone, więc może wybrać JEDNO ze swoich Conviction, które będzie w mocy. Albo ewentualnie może wybrać jakieś nowe, ale muszę je dostać, żeby wpisać na swoją wersję KP.

Czy o czymś zapomniałem? Tak… ale nie pamiętam o czym. W razie pytań piszcie.

EDIT:


A racja! Głód. Każdy przy pobudce rzuca Rouse check. Cath, Spoon i Klejnot Wielkiej rzeki mają aktualnie 2 poziomy głodu. Pozostali po 1.

Wszyscy są kompletnie zdrowi poza Utamukeeusem. On ma jedną ranę powierzchniową.


 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 12-01-2021 o 14:27.
Mi Raaz jest offline