Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2021, 18:03   #224
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Gdzie ty miałeś okropne morderstwo? Potencjalnie uratowałem całą wieś. ;p

No z chaosem tak już jest, że jak raz zmoczysz dupe to możesz nawet nie wiedzieć jak i kiedy się "zmienisz". Tu akurat dziewczyny spotkał całkiem szybki koniec. Mają szczęście, że nie natrafiły na jakiegoś łowce czarownic z misją, bo ci dopiero potrafią się rozkręcić jak mają dobry dzień.

Czy definitywnie i ostatecznie było coś z nimi nie tak? Nie jestem pewien na 100%. Może na 99,89. Guz trzeba wyciąć i już, nie ma co czekać na dalszy rozwój choroby. Chcesz jakiegoś wglądu w lore to zerknij do Księgi Spaczenia. Jeden z fajniejszych podręczników do WH.


A co do planu, to jak pisałem. Zabieramy sprzęt ochronny, może trachę maści jak da rade i idziemy spalić ten zagajnik gdzie było to "żywe" w taki nieodpowiedni sposób drzewo. Gdzie nas pszczoły zaatakowały.

Tam sprawdzamy gdzie wieje wiatr, ustawiamy stos czy dwa na obrzeżach, podpalamy i modlimy się, żeby fizyka załatwiła reszte. Prościzna chyba, że zginiemy.

Jutro odpis z mojej strony.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline