Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2021, 18:59   #1
Rodriguez
 
Rodriguez's Avatar
 
Reputacja: 1 Rodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputację
Neo-noirowy fight club

Ahoj!

W mojej głowie od dłuższego czasu kluje się pomysł na poprowadzenie solówki (storytell lub szczątkowa mechanika) kręcącej się fabularnie wokół gangsterki i nielegalnych sportów walki, osadzonej w dystopijnej rzeczywistości. Ambitne kino kopane w cyberpunkowej otoczce jest chyba sformułowaniem najbliższym mojej wizji potencjalnej sesji No właśnie, potencjalnej to słowo klucz, bo po pierwsze primo, fabuła całej przygody jest na razie w grubym zarysie, po drugie primo, chciałem wybadać rynek i sprawdzić czy jest popyt na podobne przedsięwzięcie. Znalazłby się na forum jakiś straceniec chcący postawić wszystko na jedną kartę i wywalczyć swoje 5 minut w świecie podziemnego MMA?

 
Rodriguez jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem