Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2021, 18:16   #92
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dobra, kawa na ławę..

Widzę, że Miszcz jest rzadziej na docu i ogólnie idzie powoli, scenki są pozawieszane w oczekiwaniu etc etc. No i nie ukrywam, że sam mam plany bez względu na to czy główny plan wypali czy nie, ale jakie jeszcze nie wiem, więc..

Wnoszę o przedłużenie kolejki do przyszłego piątku. W skrócie, o tydzień.

@Wszyscy, ktoś przeciw? Ktoś chciałby poprzeć?
- Termin na wrzucanie postów jest do końca pt 01.15. Czyli do jutra. Będzie jutro czy sb rano to będzie wiadomo jak się sprawy mają. Być może jeśli będą jakieś scenki do dokończenia to przedłużymy powiedzmy o sobotę by je pokończyć. Ale nie sądzę by aż tydzień był na to potrzebny patrząc co się dzieje i nie dzieje w doc. Bez przesady. W tej turze macie ok 1 dzień do rozegrania, nie wiem jeszcze czy cały z wieczorem czy nie i na razie większość tego co jest w doc i w postach nieźle ten dzień sobie zapełnia. Nie widzę na razie niczego co by miało sztucznie przedłużać turę.


Cytat:
Hm, a któs może mi przypomnieć za ile dni od aktualnego w świecie gry wyrusza wyprawa? Możemy trochę przedłużyć, nie wiem czy tydzień to nie jest przesada.
- Na razie nie wyrusza Biorąc pod uwagę, że wstępną rozmowę o pracę na razie ma 1 z 8 postaci. A czas w rozmowie z kapitanem jaki orientacyjnie podał to do Festag. W Festag zobaczy się na czym stoi. Do Festag została większość tygodnia biorąc pod uwagę, że obecnie jest 2/8 tygodnia. Więc nie zanosi się by w tym tygodniu ekspedycja ruszyła w dżunglę. Ale na pozimie gry to tylko Bertrant to wie bo tylko on na razie doszedł do tego etapu zaawansowania negocjacji z kapitanem.


@Wszyscy

- Nie dajmy się zwariować ok? Nie wiem jeszcze kiedy ruszy wyprawa ani w jakim dniu ani w której turze ale raczej ani w tej ani nastepnej kolejce. A w tej kolejce mamy do rozegrania ten dzień przed targiem. Może jakieś deklarki na dzień targowy. I dalej w tej turze raczej nie pojedziemy
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline