Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2021, 18:53   #95
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Obca Zobacz post
Jakiej scenki?

Ja nic nie piszę. CZekam na rozpatrzeni mych deklaracji.Czyli na kolejny post. CZyli jakiekoliek przedłużanie o tydzień jest mi nie na rekę.
Norma, ja dokowiec rozpatrzyłem to wszystko w scenkach i zapomniałem, że unikasz scenek około-dokowych... mea culpa. Cóż, głupota ma wiele imion, w tym niewyspane ja!

Ale co się dziwić? Tak zinterpretowałem powyższe pakowanie się w kłopoty. Trzymam kciuki za dobrą stronę monety

EDIT:

@Pip, poza tym, Mag ma się do rozmówienia z Wielebnym... i jest to dość kluczowe z punktu widzenia postaci.

@Obca, mimo wszystko, Czaruś nadal czeka na wieści

Tak czy inaczej, czas mogę zagospodarować, ale nadal scenka z kapłanem jest na miejscu. Resztę pójdzie zapychacz, ale wolałbym wiedzieć na czym stoję.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 14-01-2021 o 18:59.
Dhratlach jest offline