Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2007, 14:16   #85
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Lhianann zedytowałem posta. Dobra uwaga.

Abishai, jasne, mogę Ci rzucić, ale chciałbym dowiedzieć się wpierw, co Twoja postać takiego ROBI, że ten test jest potrzebny. Przy okazji, moi drodzy, nie każcie mi rzucać nie opisując co robicie. Np.: rzuć czy go trafiłem, gdy w poście nie ma nic o takiej próbie i tym jak została podjęta. Albo: czy widzę jego mon, bez opisu gdzie patrzycie, na co zwracacie uwagę. I takie tam. Mam nadzieję, że powody tego są zrozumiałe.

PS. Shugenja nie odmieniamy. Tak samo daisho, bushi, Fukurou, Akito, Keiko, Manji... To tak przyszłościowo.

Obce, i ja żałuję tej kombinacji. Jeśli Tolkien nie odezwie się, najpewniej zenpecuję jego postać. Z myślą, że a nuż wróci.

Nie wiem natomiast jeszcze jak by to ewentualnie osiągnąć, dodać się do listy graczy z innym awatarem, po prostu pisać osobne posty czy jeszcze co insze.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline