Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2021, 20:48   #298
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 12 - 2051.03.05; nd; późny ranek

- Oki, to mój post jest :> Termin na wrzucenie postów do północy w pt. 01.22. Czyli jest cały tydzień na wrzucenie posta :>


Stan BG:

Rita 9/9 s.ranny (0/0);
James 5/9 s.ciężki (-3/-6); rany -6
Roxi 9/9 s.zdrowy (0/0);




@PD


Rita 10 PD za poranną integrację z innymi BG

Rita 10 PD za uznanie dla barw tubylczego folkloru

Roxy 10 PD za poranną integrację z innymi BG

Roxy 5 PD za niechęć młodszemu, roznegliżowanemu pokoleniu

James 10 PD za poranną integrację z innymi BG

James 10 PD za uznanie dla barw tubylczego folkloru




Aktualne PD

Rita 171 + 20 = 191 PD

James 80 + 20 = 100 PD

Roxie 10 + 15 = 25 PD



@Wszyscy




- Oki to pi x oko noc minęło w tej turze parę chwil ot aby sobie pogadać ze sobą czy z BN-ami przy stole. Ale pi x oko wciąż jest ta sama pora doby.

- Właściwie to wiele nie ma chyba do omawiania. Chciałbym wiedzieć co trójka postaci ma zamiar robić przez resztę dnia. Albo chociaż tak na początek po śniadaniu. Co do BN-ów no od ręki jest Jenny i Andrea do pogadania. Ale pójdą w swoją stronę jak nikt od nich nic nie będzie chciał albo jakby BG chcieli pogadać na spokojnie. No ale mam nadzieję, że na samym gadaniu się nie skończy w tej turze


---


- I chyba tyle na tą turę. Jak coś nie jest klarowne wystarczająco to dajcie znać. To samo jak jakieś deklarki czy co
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline