Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2021, 21:22   #12
Dhorr
 
Dhorr's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputację
Oloj Wypierd (czy jak ktoś woli najpierw nazwisko a potem imię Wypierd Oloj) wstaje z podłogi i narzeka:
-o w mordę chyba spałem?
Masuje sobie głowę wkładając rękę pod hełm
-ej mam chyba guza, czy ktoś mnie pierdzielnął?
Spogląda na Jadźkę, którą chyba widział jako ostatnią i zarzuca kontynuowanie wątku.
Po prędkim zabraniu uzbrojenia, żarcia oraz swoich dwóch butelek jako wyposażenia specjalnego zmierza do sterowni. Był szkolony do sterowania wszelkimi maszynami i teraz nowa maszyna z oprzyrządowaniem, które widzi dopiero pierwszy raz, nie robi na nim wrażenia. Niemniej powaga sytuacji zdaje się go nieco tremować. Jest z natury mocno skromny i widać to we wszystkich jego ruchach. Rozgląda się po pozostałych i nieśmiało pyta:
-To może dacie mi posterować?
Spogląda na szybę i komentuje
-o masz, znowu nie domyli szyby, w rogu zostały pozostałości po rozbryzganym mózgu galaktycznego planktonu, a komuś mogłoby się to pomylić w pewnych okolicznościach z jakimś latającym obiektem lecącym koło nas w oddali.
Nie widząc sprzeciwu pozostałych, usiadł za sterami.
 

Ostatnio edytowane przez Dhorr : 15-01-2021 o 23:29.
Dhorr jest offline